"25. Yılımız"

Facebook İkonuTwitter İkonuInstagram İkonu

ADRES
Mebusevleri Mah. İller Sok.
No: 22/5 Tandoğan, Ankara

Adres İkonu

ÇALIŞMA SAATLERİ
Hafta İçi: 8:00 - 18:00

Çalışma Saatleri İkonu

TELEFON
+90 (312) 215 69 84

Telefon İkonu

HAKKIMIZDA

landscape-666927_1920aDoğanın ve çevrenin korunması gerekliliğini temel ilke olarak benimseyen Yağmur Peyzaj, ticari hayatına 1997 yılından itibaren başlamıştır. 20 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan Yağmur Peyzaj’ın bu günlere gelmesinin temelinde ‘samimi ve ilkeli iş anlayışı’ yer almaktadır. Titiz, kaliteli ve disiplinli çalışmaları ile faaliyetlerine başarıyla devam etmektedir.

Kazanımlarını yine sektörün ilerlemesi ve gelişmesi yönünde kullanarak birçok firmaya ilham kaynağı olmuştur. Teknik ve İdari kadrosuyla tüm yenilikleri yakından takip ederek, gelişen teknolojinin imkânlarını kullanmaktadır. Deneyimlerini estetik güzelliği ile bezeyerek, peyzaj projeleri ve uygulamaları konularında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yağmur Grup, “Doğayı Kente Taşıyoruz” sloganıyla hareket ederek, kaliteden ödün vermeden, doyurucu görselliği ön planda tutarak, çalışmalarında yakalamış olduğu istikrarla üstün hizmet vermeyi şiar edinmiştir. 2006 yılında Yağmur Peyzaj’a dâhil olan ÇİSE PROJE, PUYA PEYZAJ VE OSSE şirketleri ile aynı prensip ve ilkeleri günümüze kadar sürdürmüş ve sürdürmeye devam etmektedir. landscape-666927_1920a

Yağmur Peyzaj Faaliyetleri

 • Peyzaj Projeleri,
 • Danışmanlık Hizmetleri ve Uygulamaları,
 • İç & Dış Mekân Bitkileri ve Mevsimlik Çiçek Üretimi ve Satışı,
 • Otomatik Sulama Sistemleri Projelendirme ve Uygulamaları,
 • Yapay Kayalar,
 • Süs Havuzları,
 • Bahçe Malzemeleri,
 • Kent Mobilyaları,
 • Fidanlık ve Sera Hizmetleri
 • Üst Yapı İnşaat ve Çevre Düzenleme İşleri

Yağmur Peyzaj, proje ve uygulamalarıyla resmi ve özel birçok kuruma hizmet vermiş olup, peyzaj sektöründe müşterilerine ilk elden ve komple bir hizmet sunmaktadır. Ankara Karşıyaka, İzmir Ödemiş- Yalova bölgelerindeki her türlü ağaç, çalı grubu bitkiler ve mevsimlik çiçek üretimi faaliyetleriyle birlikte sektördeki yerini sağlamlaştırmış ve güvenilen firma olma özelliğini perçinlemiştir. Yağmur Peyzaj, sunmuş bulunduğu hizmetler de yakalamış bulunduğu hizmet çizgisini TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ve ISO 9001:2000 Kalite Belgesi ile tescil ederek, sektöründe “İnsan en iyi hizmete layıktır” ilkesinden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. Yağmur Grup, proje ve uygulamalarıyla resmi ve özel birçok kuruma hizmet vermiş olup, peyzaj sektöründe müşterilerine ilk elden ve komple bir hizmet sunmaktadır.

Kalite ve Çevre Politikamız

 • Müşteri şartnamelerine, Kanun, Mevzuat Yönetmelikler ve Standartlara uyarak alt yapı üst yapı imalatlarını gerçekleştirmek:
 • İmalatlarımızı idame ettirirken havaya, toprağa, suya ve diğer doğal kaynaklara yönelik kirlenmeyi önlemek;
 • Kaynakları etkin ve planlı kullanarak, gelecek nesillere yaşanabilir ve temiz bir çevreyi miras bırakmak;
 • İnsan sağlığı ve iş güvenliğini temel prensip edinerek, tüm çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve imalat sunduğumuz kamu kurum kuruluşlara ve halkımıza sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir ortam sağlamak temel politikamızdır.

Hedefimiz

Etkin olarak uygulanan ve sürekli geliştirilen yönetim sistemimizle Yap-Sat İnşaat, Çevre Düzenleme ve Seracılık faaliyetleri, Bilişim ve Elektronik hizmetlerinin sağlanması ve bu faaliyetlerin sağlanmasında adı sistem kalitesi ile anılan ve her zaman aranılan bir Şirket olmak...


Saygılarımızla...

SERTİFİKALARIMIZ
ISO 9001-2008 ISO 9001-2008
ISO 14001-2004 ISO 14001-2004
HİZMET YETERLİLİK BELGESİ HİZMET YETERLİLİK BELGESİ
SÜS BİTKİSİ ÜRETİCİ BELGESİ SÜS BİTKİSİ ÜRETİCİ BELGESİ